Проведення колегії та наради з керівниками закладів освіти району

25 жовтня 2018 на базі ЦПР "Мрія" відбулося засідання колегії управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації.

Запрошені: директори загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів

На колегії заслухали та обговорили такі актуальні питання:

1.   Вступне слово голови Колегії - Коцюрбій Володимир Вікторович, начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА.

2.   Про підготовку навчальних закладів району до 2018-2019 року та функціонування в осінньо-зимовий період. Доповідач:     Гапич Світлана Борисівна, начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА

3.   Про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА за перше півріччя 2018 року. Доповідач: Аштема Олександр Михайлович, юрист групи з централізованого господарського обслуговування управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА

4.   Про результати державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих випускниками закладів загальної середньої освіти Баришівського району на основі повної загальної середньої освіти у 2018 році. Доповідачі: Гапич Світлана Борисівна, начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА, Кушнір Галина Дмитрівна, методист районного методичного кабінету Баришівської районної ради.

5.   Про стан профілактики травматизму в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Баришівського району. Доповідач: Нитченко Оксана Леонідівна, головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА.

До наради також приєдналася старший інспектор ювенальної превенції Івасенко Л.Л., з якою було обговорено питання щодо налагодження механізму співпраці працівників поліції в межах компетенції стосовно організації ведення обліку дітей шкільного віку та обговорювалось питання щодо профілактики вчинення дітьми булінгу в закладах освіти Баришівського району.

Представники Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області повідомили освітян району про запровадження нової послуги: «Інформування громадян шляхом відправлення СМС – повідомлень».

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту    О.Л. Нитченко