Екскурсія в минуле України, присвячена Дню захисника України «Запорізька Січ - осередок козацтва»

То не вітер лине з поля

В придніпровській стороні,

То летить козацька воля

На буланому коні.

11 жовтня 2018 року в читальному залі  Баришівської  районної  бібліотеки  для  дорослих проведена екскурсія в минуле України  «Запорізька Січ - осередок козацтва»  з учнями 9-Б класу Баришівської ЗОШ  I-III ступенів імені М. Зерова (класний керівник Кривунь В.М.)

Провідний  бібліотекар  Марченко Р.В. ознайомила  учнів  з періодом  козаччини, тому що сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, це і відродження України. Зростає інтерес людей до нашої історії, знання свого родоводу, історичних та культурних надбань, для піднесення національної гідності, шанобливе ставлення до власної історії і до наслідування кращих козацьких рис гетьманів та кошових отаманів - відваги, мужності, безмежного патріотизму, добродушності, безкорисності, товариськості.  Учні  Бабій Діана, Висоцька Катя, Прокопенко Іонна, Яковенко Дмитро, Гаврилко Катя, Степанець Злата,  Ісаєнко Олена,  Дюбкова Валерія, Дмитрієва Олександра, Шкабура Артем та інші по черзі представляли гетьманів  України.

Нині коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатьох традицій і славних справ предків. Прозвучала молитва за душі загиблих героїв Небесної сотні  і героїв  АТО « Памятайте про тих, що згоріли як зорі….».

Присутні ознайомилися і переглянули книжково-ілюстративну виставку: «Козацька Україна» та взяли участь у вікторині «Чи знаєш ти добу козацтва?».

Провідний бібліотекар Баришівської районної бібліотеки для дорослих, Черватюк С. А.