Гуманітарна сфера

Зустріч учнів 9 класу з учасником АТО

У Морозівському НВК учні  знають, що в зоні АТО перебували і перебувають колишні випускники закладу, серед них Лопата Роман Михайлович,боєць 44 окремої артилерійської бригади. Замість обіцяних 45діб пробув у зоні АТО 1 рік і 1 тиждень! 12 жовтня 2018 року Роман завітав у стіни рідної школи. В затишному кабінеті зарубіжної літератури(до речі,кабінет , який був класною кімнатою Романа) зібрались учні 9 класу з класним керівником Петренко Ольгою Павлівною.

Переглянули фільми про  бойовий шлях Романа та його побратимів, а далі запитання за запитанням – і перед присутніми вимальовувався образ молодої людини, якій довелось пізнати справжню війну, щоденно знаходитись  у екстремальних умовах. Відчувалось, що Роман Михайлович у своїй розповіді, як справжній чоловік, турбується про вразливі дитячі душі та серця. Скільки йому довелося пережити за ці 372 дні і ночі! Але у спілкуванні з учнями він намагався не акцентувати увагу на побаченому й пережитому.

Безперечено, таке спілкування надовго збережеться у пам’яті. Адже діти мали можливість побачити справжнього патріота, захисника нашої землі. Із словами вдячності до гостя звернулися  школярі, подякувавши за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави .