Уроки мужності «Сила Нескорених»

14 жовтня є особливим днем для нас українців, цього дня ми святкуємо День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України. У Морозівському НВК ім. Д.Поповича вже стало доброю традицією  проведення уроків мужності «Сила Нескорених» волонтером, заступником директора з навчально-виховної роботи Самаєвою Р.П., на яких звучать слова глибокої поваги і вдячності за збереження для нас мирного життя.

Сьогодні учні відвідали шкільний музей, де зберігаються прапори героїв, передані ними особисто, кожен прапор має свою історію, яку розповіла учням Руслана Павлівна, а далі перейшли до стенду з фотографіями героїв-односельців, діти послухали цікаву розповідь про бойовий шлях кожного з військових.

Учні-старшокласники поклали квіти до пам’ятника Д.Поповича та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Дениса Поповича, Олександра Чуйка, Юрія Поправки, які героїчно загинули, захищаючи незалежність нашої країни.

Розповіді про бійців-односельців, про те, як вони самовіддано захищали і захищають цілісність України учні слухали з великою шаною і повагою. П’ятий рік війни, на передовій щодня обстріли, а ще холод, дощ, вітер, який пронизує наскрізь… і вони – мужні, безстрашні воїни світла, які вважають своїм обов’язком боронити рідну землю. Вони ТАМ за нас, а ми ТУТ для них, їм надто важлива наша підтримка. Добрими справами задля тих, хто тримає наше небо, захищає нашу землю, власним патріотичним прикладом ми сьогодні виховуємо майбутню гордість нації, її надію і опору. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!