Гуманітарна сфера

Мандрівка - це завжди цікаво!

Для  учнів 4-А та 3-Б класів день 11 жовтня  був особливим з цікавими пригодами та  новими знайомствами з чудовими місцями міста Києва.   

Перша пригода –  довгождана подорож в солодкий світ. Адже кожна дитина мріє   потрапити в той чарівний світ, де течуть шоколадні ріки, а «берега» усіяні смачними цукерками. Під час захоплюючої екскурсії у демонстраційному центрі “Шоколадна фабрика ROSHEN” діти мали можливість побачити процес виготовлення шоколаду – роботу новітнього обладнання. Тут кожна дитина відкрила для себе смачну історію. А після екскурсії на школярів чекав приємний сюрприз –солодкий подарунок від ROSHEN, який вони спакували у власноруч складені і підписані сувенірні коробки.

 Потім діти відвідали виставку-музей досягнень Віталія та Володимира Кличків під назвою «Історія однієї мрії». Тут і розпочалася друга пригода. Серед експонатів: чемпіонські  пояси, що блищать своїми прикрасами, безліч медалей і почесних відзнак, халати та взуття, в яких брати виходили на ринг, рукавички, афіші боїв різних років, книги, квитки на поєдинки. Саме такі речі надихають йти до мети та не зупинятися на своєму шляху.Чудова мотивація для кожного!

Третя пригода - захоплююча подорож  просторами Сонячної системи.Київський планетарій - це унікальне місце, де фантастика стала реальністю, а кожна планета відкрила свої таємниці. Новітня технологія повнокупольного відео дозволила маленьким  глядачам відчути ефект присутності у глибинах Всесвіту і відчути себе безпосереднім учасником космічної подорожі.   

Діткам сподобалося і вони чекатимуть наступних подорожей із захоплюючими пригодами. Адже мандрівка – це завжди цікаво, це нова пригода, це просто маленьке життя!