Шановні захисники України!

14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі.

Від щирого серця вітаю Вас із величним святом – Днем захисника України!

Відзначаючицесвято, зособливимисловамвдячностіхочетьсязгадативсіхзахисниківУкраїни: починаючизватажківукраїнськогокозацтвататеперішніхвоїнівАТО, якісьогодніризикуютьсвоїмжиттямзарадицілісностітанезалежностіУкраїни.

Тож щиро зичу всім миру та спокою, а Вам, дорогі захисники України, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям.

Також в цей день шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо всім їм міцного здоров'я.

Бажаю в цей день всім захисникам Батьківщини  нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко