День села святкує Селище

6 жовтня біля  сільського клубу зібралися  майже всі жителі села. Для малечі працювало містечко розваг та майстер-клас з аквагриму, який проводила Олександра Крячок. В холі клубу радувала око виставка народних майстрів села.

На святкування прибули гості: голова Баришівського селищної ради  Вареніченко О.П.,  представник ТОВ «Агро-С» Колесник Т.М., представники відділу культури Баришівської райдержадміністрації: директор Баришівської ЦБС Пацаловська Г.В., завідуюча відділом з основних видів діяльності Баришівського районного будинку культури Аксьон Н.А.

З привітанням до селищан з нагоди Дня села звернулася виконуюча обов’язки сільського голови Прядка О.М. Вона  відзначила кращих жителів села, вручались подарунки та грамоти у різних номінаціях. Зокрема за багаторічну працю відзначена подякою  директор школи Селищанського НВК Дудка Т.М, грамотами вчителі молодших класів Голубкіна В.А., Мартиненко В.В., Кириленко В.В. та учитель української мови та літератури Нагорняк Т.О. За багаторічне сумлінне служіння Богу та жителям села, громада відзначила грамотою протоієрея Михаїла Макєєва, який проповідує слово Боже вже 60 років і з них 55 років у Селищі

Під гучні оплески прозвучали задушевні пісні у виконанні: Сизоненко Тетяни,Чепурної Катерини та Стась Анастасії, Цвілія Владислава, Глуханової Люби, Пушні Софії та Кущ Дар’ї.  Вірші  читали Ярошенко Вікторія,  бібліотекар Селищанського НВК Коломієць Ю.Г., свій власний вірш прочитав Пономаренко, Є.М. Школярі різновікової категорії порадували своїми  запальними  танцями.

Директор Баришівської ЦБС Пацаловська Г.В. у своєму виступі  відзначила плідну роботу керівника  громади та закладів культури і вручила подяку  відділу культури Баришівської РДА виконуючій  обов’язки сільського голови Прядці О.М.  та працівникам культури села.

Закінчилося свято козацькою кашею з шашликом та святковою дискотекою для молоді.

Бібліотекар  бібліотеки-філіалу  с. Селище Коваленко О.М.