Засідання круглого столу в рамках олімпійського тижню «Олімпійський рух в Україні»

Олімпійський тиждень - це Всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

У Баришівській районній бібліотеці для дітей 11 вересня 2018 року відбулося засідання круглого столу під назвою, який проходив в рамках олімпійського тижня. На захід були запрошені  учні  7-А класу Баришівської ЗОШ ім. М.Зерова та учні 7-В і 8-В кл. Баришівського НВК.

Круглий стіл було підготовлено працівниками Баришівської районної бібліотеки для дітей спільно з методичним кабінетом, відділом молоді та спорту, управління освіти, молоді та спорту Баришіської РДА.

Провідний бібліотекар Л.І.Германчук розповіла усім присутнім про те, як  і коли зародились Олімпійські ігри і про спортсменів України, які  брали участь в Олімпіаді і здобули золоті і срібні медалі.

Наш Баришівський край пишається досягненнями земляків, які досягли чималих успіхів у спорті і отримали багато нагород і медалей. Про свої спортивні досягнення розповіли гості, які завітали на нашу - У.І.Амбарцумян, майстер спорту України із сидячого волейболу «Інваспорт», М.Г.Крячок, тренер, В.А. Міщенко, тренер Київського «Інваспорту», Д.Семенюк, учень 7-В класу Баришівського НВК, займається тайським боксом і має багато перемог, О.В.Балицький, ультрамарафонець, Т.Тончук, учень 4-В класу Баришівської ЗОШ ім. М.Зерова, займається тайським боксом.

Діти з цікавістю переглянули відео ролик: «Цікаві факти про олімпійські ігри».

Ю.Гранько, провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей