З Днем матері привітали матерів-героїнь

В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина — матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі.Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Традиційно українські родини відзначають День Матері в кожну другу неділю травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. В травні, коли Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві й відзначають День Матері.

З цієї нагоди, 11 травня 2018 року в приміщенні актової зали Київської облдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення в області Дня матері. На захід були запрошені 200 жінок,які носять почесне звання «Матері-героїні», з них 8 представниць Баришівського району.

Участь в заході взяв голова Київської обласної державної адміністрації Горган О.Л., який привітав з прекрасним святом - Днем матері, а також вручив почесні грамоти котрі очікують на вручення ордену «Мати-героїня».
Усі матері отримали пам’ятні подарунки та взяли участь у фотосесії перед будівлею облдержадміністрації разом з керівником Київщини.
Концертну програму із запальними танцями та душевними піснями усім присутнім дарував колектив Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського.

Т.І. Майорова, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації