Гуманітарна сфера

Свято Матері – свято любові!

Травень – особливий місяць, бо святкуємо з любов’ю урочистий, світлий День Матері. Свято Матері завжди припадає на другу неділю травня, коли все цвіте, здається, ніби природа разом з нами це свято вітає. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не можна відвести очей. Це свято прийшло до нас із забуття, переживши нещадні заборони і повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері. А слово це для кожного українця символізує священну трійцю – рідну матір, матір – Україну та Матір – Богородицю.

Так, в Міжнародний день сім’ї, 15.05.2018 в нашому садочку шанували сімейні традиції та щиро вітали всіх матусь зі святом діти гр. «Чомусики» (вих. Шпунт Н.А.) на чолі з вих.-мет. Савраненко А.О. Юні глядачі святкового ранку знайомилися з історією виникнення свята, співали гуртом пісень про маму, дивилися таночки, слухали вірші, усну народну творчість присвячену матерям, та переглядали мультимедійний показ казки «Як Курчатко маму шукало».

В кожній групі ДНЗ були проведені тематичні заняття: дошкільнята обговорювали традиційне відношення українського народу до трьох матерів, переглядали зображення проявів материнської любові серед звірів та птахів, виготовляли творчі подарунки, а в кінці дня презентували їх своїм ненькам. Адже кожен вихованець нашого садочку знає, що Людина починається з пошани до матері!

Колектив ДНЗ «Теремок» щиро вітає всіх з Днем Матері! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому дому!