Міжнародний день сім’ї

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї - єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави - необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

Учні, Баришівської ЗОШ I-IIIступенів ім.М.Зерова та Баришівського НВК також приєдналися до святкування Міжнародного дня сім’ї. Спочатку відвідали захід який проводили представники сімейного відділу Бориспільської єпархії в особі клірика Свято-Троїцького храму с.Пасічна ієрея Іоанна Омельчука   спільно з Баришівською селищною радою, на якому   у форматі діалогу з психологом та духовенством розмовляли про базові морально-етичні та духовні засади, на яких має будуватись сім'я. Спробували змоделювати різні сімейні ситуації вирішуючи хоч і уявні, та все ж можливі проблеми у сім'ї.

На заході були присутні: заступник Баришівського селищного голови Данчук Жанна Віталіївна, начальник молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Рибалко Наталія Олександрівна, головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Нитченко Оксана Леонідівна, духовенство Баришівського району на чолі з благочинним протоієреєм Любомиром Біляком, засновник благодійної організації «ДаМир» Сергій Тітійов, старшокласники навчальних закладів смт Баришівки та учасники молодіжного руху КІРІОС.

На завершення зустрічі було презентовано соціальний кіно-ролик, який був знятий православною молодіжкою "Кіріос" та представниками сімейного відділу Бориспільської єпархії.

Завершилось святкування дня сім'ї у смт Баришівці молодіжним флешмобом. Мета цього флешмобу : ми — одна родина, одна сім’я, одна нація. Сильна і незламна.

Учні, Баришівського НВК та Баришівської ЗОШ I-III ступенів ім. М.Зерова створили найважливіше слово – сім'я! Всі бажаючі долучилися до творення кращого сьогодення, майбутнього дітей та молоді.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

Велике дякуємо, всім хто приєднався!

Головний спеціаліст відділу освіти  управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА   О.Л.Нитченко