«Не обіцяти того, що не можеш виконати»

Сьогодні, 12 квітня, на екскурсії до Верховної Ради старшокласники з Морозівського та Волошинівського НВК (Баришівський район) говорили з народним депутатом Павлом Різаненком про передвиборчі програми та обіцянки, зокрема, чим відрізняються програми, надані партією або складені власноруч.

Також юні представники Баришівщини цікавилися можливістю та процедурою фінансування проекту спортивного майданчика біля НВК, запитували нардепа про його освіту та шлях до депутатства, обговорювали обов’язки парламентарів та ін.

Від «майбутнього президента» України навіть прозвучало питання, коли долар знову буде по 8 грн.

Проте, хочеться вірити, що незалежно від професій, які ці діти оберуть у майбутньому, сьогодні вони усвідомили свою важливість і спроможність через кілька років змінювати нашу Країну.