Проведено міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей

Забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у сфері охорони дитинства.

Особливу увагу при цьому зосереджено на оздоровленні дітей, а головним чином тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

За сприяння та організації служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА 12 квітня 2018 року в приміщенні Баришівської районної державної адміністрації за головуванням першого заступника голови Баришівської райдержадміністрації, Гордієнка В.М., за участю начальника служби у справах дітей та сім’ї, Ігнатенко Г.І., начальника центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Борзак Л.В., начальника управління соціального захисту населення, Маценко Л.В., радника голови Баришівської районної ради Гордієнко К.А., начальника управління Держпродспоживслужби у Баришівському районі Горбатка А.М., начальника управління фінансів Баришівської РДА Мойсієнко Т.Б., головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту Нитченко О.К., головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА Візір О.С., директора Баришівського районного Центру опіки дитини Безпалюк Т.С., лікаря загальної гігієни з організації лабораторних досліджень Баришівського міжрайонного управління держсанепідслужби Іванченко С.А., заступника головного лікаря КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району Забережної Л.В., головного лікаря обласного дитячого санаторію «Поляна» Бориска А.М. такерівника дитячого оздоровчого табору санаторного типу «Ювілейний» Лайтара Е.Г. відбувся міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Баришівського району.

На засіданні штабу розглядалися питання:

-   про підсумки проведення оздоровчої кампанії у 2017 році;

-   про роботу таборів з денним перебуванням і мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладіврайону у 2018 році;

-   про підготовку до оздоровчої кампанії та прогнозовані показники на 2018 рік. Про результати проведення анкетування серед учнів загальноосвітніх шкілрайону про відпочинок під час зимових канікул.

-   основні санітарно-гігієнічні та пожежні вимоги до режиму роботи, утримання та облаштування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Присутні ознайомилися з фото слайдами у вигляді діаграм, де зображувалися всі показники за оздоровлення та відпочинок дітей за 2017 рік.

Були прийняті відповідні рішення та пропозиції щодо покращення надання якісних оздоровчих та відпочинкових послуг діткам району у 2018 році. Адже, організоване оздоровлення та відпочинок забезпечує поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, зайнятість у канікулярний період, запобігає їх бездоглядності, дає можливість продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей дітей.

Безпалюк Т.С., директор Баришівського районного Центру опіки дитини