З любов’ю до дітей

10 квітня 2018 року розпочалася районна благодійна акція «З любов’ю до дітей», в рамках якої працівниками служби у справах дітей та сім’ї Баришівської районної державної адміністрації проведено роботу з власниками магазинів та підприємств району щодо надання благодійної допомоги для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, малозабезпечених та багатодітних родин.

В рамках проведення акції та з нагоди відзначення Свята Великодня 12 квітня 2018 року директором Центру опіки дитини Безпалюк Тетяною Сергіївною спільно з головою Веселинівської сільської ради Павлушем Юрієм Петровичем було здійснено виїзд у с. Веселинівка з метою привітання 4-ох сімей, які виховують 21 дитину та перебувають у складних життєвих обставинах продуктовими наборами.

Т.С. Безпалюк, директор Баришівського районного Центру опіки дитини