16 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ

День комунальника професійне свято, яке традиційно відзначається в Україні кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств і побутового обслуговування населення, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, районів, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

З нагоди цього свята, сьогодні 16 березня 2018 року, працівників житлово-комунальних господарств Баришівського району привітали голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, заступник голови районної ради  С.І. Богдан.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у роботу підприємства, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята працівникі цієї галузі були нагороджені подяками.

В день професійного свята комунальникам щиро побажали міцного  здоров’я, щастя, родинного благополуччя та успіхів у роботі!

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації