Ярмарок вакансій

15.03.2018 р. спеціалістами Баришівського районного центру зайнятості було проведено  захід «Ярмарок вакансій», в якому взяли участь представники роботодавців району та понад  50 безробітних. Свої вакансії пропонували представники ТОВ «Березанська птахофабрика», ТОВ «Ультра Лезер», ТОВ «Баришівський тепличний комбінат», ТОВ «Захід ресурс», ПАТ «УІФК-АГРО», ТОВ «Метало Гальва Україна». Шукаючі роботу мали можливість поспілкуватися безпосередньо з представниками роботодавців щодо наявних вакансій, умов праці, рівня заробітної плати, можливості кар’єрного росту. Роботодавці надавали вичерпну інформацію щодо вільних робочих місць, проводили анкетування серед шукаючих роботу, запрошували відібраних кандидатів для детальної співбесіди до керівників підприємств.

Після закінчення заходу спеціалістами центру було видано 4 направлення на роботу, деякі безробітні погодилися взяти участь у тимчасових роботах. Також присутніх було ознайомлено з наявними вакансіями по району та області.

Заступник директора Баришівського РЦЗ Карпенко Л.В.