РІЧНИЙ ЗВІТ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ПАВЛА РІЗАНЕНКА

27 березня об 11-00 год. у великій залі Баришівської районної державної адміністрації  (площа Миру, 1, 3-й поверх) відбудеться публічне звітування народного депутата України від 97- го виборчого округу Павла Різаненка за період роботи з лютого 2017 по лютий 2018 рр.

Запрошуємо представників ЗМІ, голів місцевих рад, представників громади та усіх бажаючих мешканців округу долучитися до заходу.
Для громадян, що мають бажання поставити запитання нардепу, але не зможуть бути присутніми, повідомляємо: 19 березня у Facebook на «Павло Різаненко.Офіційна сторінка» буде розміщений відповідний допис, у коментаряхдо якого можна буде залишити своєзвернення/запитання/скаргу/пропозицію. Відповідь на запитання буде озвучена депутатом під час звітування.

Окрім того, на сторінці транслюватиметься відео звітування в режимі «онлайн», охочі також матимуть змогу задати запитання дистанційно.