«Урок реального життя»

Кожна людина у своєму житті  зіштовхується з вибором, який матиме важливий вплив  на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії. Найбільший вплив на вибір професії дітьми, звичайно, мають батьки,  але і спеціалісти служби зайнятості також намагаються допомогти школярам знайти себе і правильно визначитися з майбутньою професією.

Тому 13.03.18р. провідним фахівцем Баришівського районного центру зайнятості в Баришівському НВК було проведено профорієнтаційний захід «Урок реального життя». Учням надана детальна інформація щодо економічної ситуації в районі, сучасних вимог роботодавців до працівників, актуальності професій та спеціальностей. Учасники заходу отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості випускникам шкіл та молоді, можливість пройти в центрі зайнятості профдіагностичне тестове обстеження, за допомогою якого можна визначити схильність особи до певного типу професій згідно особистих здібностей, знань, умінь та навичок.

Зустріч з учнями мала взаємовигідний результат, бо вчасна допомога молоді у професійному самовизначенні сьогодні допоможе уникнути багатьох негараздів у майбутньому.

заступник директора Баришівського РЦЗ Карпенко Л.В.