Участь у семінар-нараді для начальників служб у справах дітей та сім'ї Київської області

З метою підвищення обізнаності управлінців соціальної сфери Київської області щодо розробки місцевих планів надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми на основі  принципу «найкращих інтересів дитини» та реформування закладів інституційного догляду у Київській області на 2017-2026 роки 13 березня 2018 року за організаційного забезпечення Мінсоцполітики, служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА та Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» відбувся семінар для начальників служб у справах дітей та сім’ї районів, міст та ОТГ Київської області.

Під час семінару детально опрацювали:

- основні підходи до надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування закладів інституційного догляду;

- підходи та процедури розробки місцевих планів на виконання «Регіонального плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування закладів інституційного догляду у Київській області на 2017-2026 роки»;

- вивчення потреб громади в створенні нових послуг для дітей та сімей з дітьми;

- створення послуг для дітей та сімей з дітьми на місцевому рівні;

- питання фінансування  соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми.

Одним із основних аспектів семінару була робота в групах. Кожна група з наставником від Проекту мала можливість самостійно скласти орієнтовний план розвитку послуг на місцевому рівні відповідно до потреб громади та наявних ресурсів.

На завершенняплідної співпраці учасники семінару презентували результати роботи в групах. Експерти Проекту вказали на недоліки та позитивні підходи щодо складання плану.

Учасники семінару подякували організаторам за надання консультацій та підготовку  в подальшій роботі щодо написання місцевих планів розвитку.

Служба у справах дітей та сім'ї Баришівської РДА