КОНЦЕРТ 8 БЕРЕЗНЯ

8 Березня 2018 в Будинку Культури с. Григорівка відбулися урочистості до Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Зі святом жінок привітав Яблунівський сільський голова Холявко Микола Петрович.  Громаду сіл Яблунівської сільської ради  вітав  Заслужений  народний ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка», художній керівник і диригент  - заслужений працівник культури України, професор Петро Андрійчук. Прозвучали українські народні та авторські пісні. Артисти ансамблю своїм виступом створили справжній святковий настрій для жінок сіл Яблунівської сільської ради.

Радо зустрічали глядачі і виступ  учасниці художньої самодіяльності, жительки  села Дубового,  виконавиці гуморесок Бобровнік Віри Сергіївни .

Директор БК с. Григорівка Баранік О. Г.