Єднання з Тернопільською обласної бібліотекою для молоді задля вшанування пам’ яті великого Кобзаря у Баришівській районній біблотеці для дітей «Єднаймо душі словом Кобзаря»

9 березня 2018 року українці відзначають 204-йдень народження  сина України,геніального поета, письменника, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Працівники Баришівської районної бібліотеки для дітей спільно з учителем української мови та літератури Л.В.Євдокименко та учнями 10-Б класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.Зерова  долучилися до загальноукраїнського поетичного флешмобу «Молодь читає Шевченка», який започаткований Тернопільською обласною бібліотекою для молоді. Мета даного проекту:  вшанування пам’яті великого Кобзаря, залучення молоді до популяризації творів поета.

Під час флешмобу були прочитані поетичні рядки з таких творів: «Розрита        могила», В.Биба,»Гайдамаки, М.Бородавка, «Сон», В.Яценко, «Доле, де ти», Д.Матюха, «Минають дні», К.Лухтай, «Муза», О.Арсененко, «Минули літа молодії…», В.Гаращенко, «Якби з ким сісти хліба з’їсти », Т.Макода, «Зійшлись,побрались...», Б.Бурдун, «Сон», В.Іващенко, «Сонце заходить», М.Луцько, «Причинна», О. Мороз.

До шевченківських днів у бібліотеці відкрито книжкову виставку «Тарас Шевченко: стежки до пізнання творчості».

О.Биба, завідуюча Баришівською райбібліотекой для дітей