Мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка

09 березня 2018 року пеціалістами з нагоди 204-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка відбувся мітинг та покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря, що в центрі Баришівки.

У заході взяли участь голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, голова районної ради В.А. Гуменюк, селищний голова О.П. Вареніченко, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, представники відділів, управлінь та структурних підрозділів  райдержадміністрації, керівники установ, підприємств, організацій району, представники ЗМІ та громадськість.

З промовою перед громадськістю виступили голова райдержадміністрації Олег Левченко і голова районної ради Володимир Гуменюк, які зазначили, що творчість Т.Г. Шевченка – це актуальне, вічно живе явище, яке буде жити в свідомості українського народу та зберігати в собі ті ідеали, для яких жив та за які боровся Великий поет. Про Шевченка знають, його цитують, його твори формують світогляд, віддзеркалюють душу українця. Важко знайти українця який би не знав хоча б кількох шевченківських рядків. Сьогодні Шевченко – це гордість України. він є візитною карткою нашої держави, а також символом єдиної і неподільної України.

Під час заходу діти декламували вірші та уривки творів письменника.

Після завершення заходу керівництво району та кожен охочий відвідав тематичну екскурсію в Баришівському музеї Т.Г. Шевченка (директор Д.П. Лобунець), в ході якої згадали життєвий і творчий шлях поета, його вагомий внесок у багатовікову історію нашої країни, самовіддану любов до Батьківщини.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації