Ще один крок до реалізації інвестиційних проектів в Баришівці

В приміщенні райдержадміністрації 06 березня 2018 р. відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради Баришівського району, яка гідно чинного законодавства  розглядає містобудівну   документацію та надає відповідні пропозиції та рекомендації замовникам та проектним установам, які розробили дану документацію.

Цього разу було   розглянуто  детальні плани території в межах смт. Баришівка, а саме : ДПТ щодо розміщення (будівництва) складу по вул. Київський шлях, 78, розробником цієї містобудівної документації є ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» та ДТП для розміщення АГЗС (автозаправки) по вул. Польова, 2а. (розробник  ПП «Архітектурно-виробнича фірма»). Засідання ради провів головний  архітектор Баришівського району Сторчак А.І., в роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Маренич Ф.В.,  члени архітектурно-містобудівної ради  –   фахівці містобудування та суміжних напрямків діяльності, а також проектувальники, замовник та інвестори – директор ТОВ «Т.МЕТЕР УКРАЇНИ» Лук’яненко С.О. та гр.Миронець С.М. Детальні проекти попередньо пройшли громадські обговорення, а також розглянуті обласними службами, щодо відповідності протипожежному, природоохоронному та санітарному законодавству.  Проектні рішення доповіли представники ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» Чуприна М.О. та ПП «Архітектурно-виробнича фірма» Павленко Л.Г. Вони ґрунтовно розповіли про проектні рішення, планувальну структуру та забудову даних територій. Члени містобудівної ради обговорили детальні  плани та внесли до них конструктивні пропозиції та зауваження.

Слід зазначити, що реалізація таких об’єктів поліпшить інвестиційний клімат Баришівки, дасть поштовх до створення нових робочих місць, а в подальшому стане запорукою зростання добробуту мешканців нашої громади.

Водоп’янов Ю.І. – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури