Відзначення Міжнародного жіночого Дня

07 березня 2018 року в приміщенні районного будинку культури відбувся районний святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому Дню «Усім жінкам присвячується…».

У святковому заході взяли участь голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, голова районної ради В.А. Гуменюк, селищний голова О.П. Вареніченко, представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій, району, жителі селища.

Із вітальними словами до присутніх жінок звернулися керівники району, побажавши їм міцного здоров’я, благополуччя, щастя, любові від рідних та близьких людей, оптимізму і віри в прекрасне.

Всіх присутніх жінок привітали, подарувавши їм незабутні музичні виступи учасники та солісти районного будинку культури, дитячої музичної школи та центру позашкільної роботи «Мрія».

Концерт пройшов у теплій святковій атмосфері, адже присвячувався жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації