УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ

08 лютого 2018 року на сесії Баришівської районної ради відбулося урочисте вручення стипендій учням-переможцям та призерам обласних етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та учнівських олімпіад з базових дисциплін за 2016/2017 навчальний рік. Стипендії були започатковані у 2016 році, розпорядженням голови Баришівської районної ради від 24.02.2016 № 82, з метою створення єдиного інформаційно-навчального простору для розвитку і підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді. На сесії були присутні учні, які здобули перемоги у важливих змаганнях та конкурсах. Юні дослідники мають можливість проявити свої здібності у різних галузях (Міжнародні мовно-літературні конкурси, Всеукраїнські конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, інтерактивні конкурси з базових дисциплін і т.д)

На сесії учні презентували дослідження, над якими працювали протягом року. Копилаш Роман, учень 11 класу Коржівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призер обласного конкурсу-захисту робіт МАН в секції «Екологія» презентував роботу “ЛІХЕНОІНДИКАЦІЯ – ЯК ВИД БІОІНДИКАЦІЇ ЗАБРУДНЕНОСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»; Мельник Сніжана, учениця 9 класу Волошинівського НВК, призер олімпіади з української мови та літератури минулого року. Цьогоріч Сніжана представлятиме роботу “Філософська палітра та рефлексії лірики Ганни Дудки” (поетеси Баришівщини); Артюх Іван, учень 11 класу Волошинівського НВК виступив з роботою в секції «Історичне краєзнавство» «Німеччина часів Другої світової війни очима «остарбайтерів» села Волошинівка»; Забула Анастасія, учениця 11 класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.Зерова, неодноразовй призерці олімпіад з біології та екології представляла проект «Вирощування екологічно чистих продуктів сільського господарства»; Середа Лідія, учениця 9 класу Лукашівського НВК, представляла роботу «СИНТЕТИЧНІ МИЮЧІ ЗАСОБИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ЖИВІ ОРГАНІЗМИ».

Саме такі дослідження, можливо, у майбутньому вирішать проблеми екології та здоров’я, розвиватимуть промисловість та сільське господарство, збережуть українську ідентичність.

Депутат Київської обласної ради М.А. Лук’яненко, голова Баришівської районної ради В.А.Гуменюк, голова Баришївської районної державної адміністрації О.М. Левченко вручили стипендії учням-переможцям та призерам інтелектуальних конкурсів у 2016/2017 навчального року.

Психологи стверджують, що немає не талановитих людей, потрібно тільки вчасно виявити і розвинути обдарування. Досягнення наших учнів – це результат плідної праці вчителя та особистих зусиль учня.

Завідувач районним  методичним кабінетом    О.В.Загорулько