Доброчинність - це не дань моді, а поклик душі

Кожна сім’я – це жива історія. Це своя доля...  В смт Баришівка проживає  маленька дівчинка Олександра, 2011 року народження. За свій короткий вік, дівчинка перенесла 6 оперативних втручань. Незважаючи на важку хворобу, обмежені фізичні можливості, сім’я  не опустили руки не втратила  оптимізму, допомогла своїй дитині, своїй кровиночці рости та  розвивати свій талант, даний від Бога.А талант – багатогранний. Олександразахоплюється прикладним творчим мистецтвом, флористикою, іноземні мови.   Постійний учасник  районного  фестивалю для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Нажаль, стала потреба в здійсненні чергової операції ніжок, яка дороговартісна. В сім’ї таких коштів немає.

Баришівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді провів благодійнуакцію «Врятуймо життя дитині!».На щастя знайшлися  люди,  яким  небайдужа доля інших дітей. І вони внесли свій   щирий внесок тадолучилися до Богоугодної справи.  Це: Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія» (голова Лілія Ватсон), ТОВ «ХЕЧ ТЕК Україна» (керівник Шутовський Ю.А.),Баришівська селищна рада (голова Баришівської селищної ради Вареніченко О.П.), управління соціального захисту населення з районної програми «Турбота» (начальник Маценко Л.В.), батьківський колектив Баришівського НВК «Гімназія-ЗОШ 1-ІІІ ступенів» 1-А класу.

Баришівський районний  центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  висловлює Вам щиру подяку за надану  грошову допомогу для Олександри.

Завдяки Вашій щирій участі дівчинці було здійснено ще дві хірургічні  операції обох ніг.  Дитина щаслива і вірить у те, що вона зможе ходити, вчитися в школі, спілкуватися з однолітками і надалі.

Щиро віримо у те, що поки є люди, небайдужі до чужої долі, ми маємо надію на світле майбутнє, адже  милосердя, доброта …ще з давніх часів  були традицією нашого народу.

Внутрішня політика РДА