Про участь учнів Баришівських навчальних закладів в обласному заході „Твоє майбутнє – в твоїх руках”

Вже не перший рік управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА спільно з Баришівським районним центром зайнятості проводять конкурс малюнку.

Метою даного заходу є виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, розвиток системи професійної орієнтації молодих громадян, запобігання безробіттю в молодіжному середовищі та підвищення престижу масових професій. Особливим аспектом конкурсу є формування особистості дитини та її мотивації при виборі професії, залучення учнівської молоді до творчої діяльності, організації змістовного дозвілля та створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів.

За результатами оцінювання робіт конкурсу дитячого малюнка "Твоє майбутнє - в твоїх руках 2017" переможцями І етапу стали: в молодшій віковій категорії – наради з керівниками закладів освіти району Кузьковий Дмитро, у середній віковій категорії – Іщенко Анна, а в старшій віковій категорії Казакова Катерина. Крім того, визначено призерів в номінаціях за кращий творчий підхід та художній реалізм.

Роботи, які зайняли перше місце передані до Київського обласного центру зайнятості для участі у ІІ етапі конкурсу.

31.01.2018 року на нараді  з керівниками закладів освіти Баришівського району начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Володимир Вікторович Коцюрбій вручив грамоти та подарунки керівникам шкіл, учні яких прийняли участь в IIетапі конкурсу.

А саме:

1.Кузьков Дмитро, учень Лехнівської ЗОШ

2.Іщенко Анна, учениця Баришівського НВК

3.Казакова Катерина, Гостролуцький НВК.

Вітаємо наших переможців!

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту    О.Л. Нитченко