Вручення заслуженої нагороди «Мати-героїня»

Мати – це не лише та, яка народила, а та яка виростила, виховала, вивела в світ, виплакала не одну ніч над своєю дитиною від печалі і радості, адже материнство – це найперша, найважча і найпочесніша професія в світі, ніяка кар’єра, ніякі досягнення в будь-якій сфері життя не замінять радості від народження рідної кровинки…

Ось з такої приємної нагоди в залі засідань Баришівської районної державної адміністрації11 січня 2018 року в присутності керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, сільських голів, відповідно до Указу Президента України від 07.12.2017 № 409 голова райдержадміністрації Олег Анатолійович Левченко та начальник служби у справах дітей та сім’ї Ганна Іванівна Ігнатенко виконали приємну місію і вручили державну нагороду України  «Мати-героїня» посвідчення та нагрудні знаки двом педагогам за професією, Тополь Анжеліці Вячеславівні (с. Корніївка) та Арсенко Наталії Федорівні, які народили й продовжують виховувати п’ятеро дітей кожна. Побажали жінкам здоров’я, миру, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких. «Нехай ваші діти відтворюють ваш життєвий шлях та примножують прекрасну українську націю, яка славиться найгарнішими в усьому світі жінками».

До привітань з квітами приєдналися начальник відділу освіти управління освіти молоді та спорту адміністрації Світлана Борисівна Гапич, в.о. директора Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Зерова Сергій Валерійович Щербак та директор Паришківського НВК Лариса Василівна Фещенко.

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА