Фінал гри брейн-ринг «Підліток і право»

30 листопада 2107 року на базі ДП  Клінічного санаторію «Жовтень»  відбулася обласна інтелектуальна гра брейн-ринг «Підліток і Право», організаторами якої була служба у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.

Розпочалася гра святковим концертом від вихованців центрів соціальної реабілітації дітей, в тому числі «Сезенків».

Цьогоріч участь у першому етапі змагань проходила за розподілом на команди з міст та на команди з районів. Гравці, що зайняли перші та другі місця в першому етапі,- мали можливість перейти до другого, фінального етапу,  де і вирішувалося переможців гри.

Перший етап складався з п’яти раундів різної складності. Правила гри досить прості: ставилося питання і, не пізніше 1 хвилини, давалася відповідь. Тій команді, яка правильно відповідала,  зараховувався 1 бал. Запитання потребували знань  Конституції України, Кримінального, Цивільного, Сімейного кодексів України, Конвенції ООН про права дитини,  законів України,   правової культури, історії рідного краю та інших питань загального характеру.

Захищати Баришіський район відправилася команда з 5-и учасників у складі учениць Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів БибиО.С., Маховської М.М.,  ЧирвиЛ.А. під керівництвом Сергеєвої Наталі  Володимирівнита Перемозького НВК БишовецьА.О., ЧайлоО.А. під керівництвом Бондарчук Любові Леонідівни.

Переможцями першого етапу серед районів став Бориспільський район, ІІ місце розділили Яготинський та Поліський райони, а ІІІ місце посів наш Баришівський район, однак, хочеться зазначити, що нашим учасникам не вистачило лише 0,5 балів, щоб увійти у фінал.

Тож  хочеться подякувати нашим учням за їх патріотизм, високий рівень знань, за гідно представлений  район на обласному змаганні, та  за  почесне ІІІ місце, а  педагогам за підтримку та підготовку своїх вихованців

Головний спеціаліст ССДС КОДА Візір О.С.