Засідання архітектурно-містобудівної ради

05 грудня 2017 року в малій залі Баришівської райдержадміністрації  відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Баришівської районної державної адміністрації (далі – Рада).

Рада згідно з наданими чинним законодавством повноваженнями у сфері містобудування та архітектури розглядає містобудівну та проектну документацію і надає рекомендації з питань планування, забудови та іншого використання територій відповідній проектній установі, яка розробила дану документацію.

На засіданні Ради було розглянуто 2 детальних плани території для розміщення садибної житлової забудови з об’єктами соціально-побутового обслуговування в межах  села  Перемога   Баришівського району. Розробником цієї містобудівної документації є ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН». Засідання Ради провів її голова – начальник відділу містобудування та архітектури Баришівської РДА Сторчак А.І. В роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Маренич Ф.В.,  проектувальники, Перемозький сільський голова Рихлик Т.М. та члени архітектурно-містобудівної ради  –   фахівці містобудування та суміжних напрямків діяльності. Доповідачами були представники ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» Чубенко О.В. та Поровчук М.К.. Члени Ради обговорили проекти детальних планів та внесли конструктивні пропозиції до даної містобудівної документації, ув’язавши їх з нещодавно затвердженими проектними рішеннями генерального плану с. Перемога.

Результати розгляду Радою проектів містобудівної документації будуть враховані під час подальшого доопрацювання проектувальником та затвердження таких проектів Перемозькою сільською радою.

Водоп’янов Ю.І., головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації