Поїздка 01.12.2017

03 грудня проголошено Міжнародним днем людей з інвалідністю. Напередодні, з нагоди цієї дати, Баришівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано поїздку дітей з особливими потребами в ТРЦ «Комод» м. Київ та екскурсію на завод «Cokacola». За сприяння БО «Міжнародний Благодійний Фонд ім. Святого Андрія» (голова - Лілія Ватсон) діти мали можливість безкоштовно відвідати кінотеатр «Мультіплекс» та переглянути захоплюючий 3D-фільм «Ліга справедливості». Молодші дітки відвідали майстер – клас з виготовлення та дизайну новорічних листівок для вітання своїх рідних. Всі учасники заходу у веселій компанії коштували «Хеппі міл» в McDonalds, смакували чізбургерами, картоплею та напоями, які придбала для них депутат Київської обласної ради Мар’яна Лук’яненко.

Діти старше 12 років, в супроводі спеціалістів Центру та представника фонду ім. Святого Андрія Олени Лещенко, відвідали завод «Cokacola» в смт. Димерка Броварського району, де мали змогу побачити, як робляться їхні улюблені напої та ознайомитись з одним із провідних бізнесів України зсередини. Під час екскурсії  учасники заходу відвідали музей, де ознайомились з історією створення напою, засновником корпорації, технології виготовлення Сokacolaв різних країнах світу. Далі діти побували в цеху з виробництва напоїв, контролю за якістю, виробництву пластикових пляшок, побачили процес розливу готової продукції. І звичайно не обійшлось без дегустації улюблених напоїв, діти мали змогу безкоштовно куштувати та оцінити смак Сokacola, Fanta, Spraitта іншої продукції заводу. Особливе враження залишили великі машини – автомати, які в рази зменшують потребу в працівниках, там де раніше було потрібно 100 осіб, зараз з легкістю справляється 10. На згадку про чудову екскурсію зробили загальну святкову фотографію, яку кожна отримав кожний учасник екскурсії.

Перший день зими виявився напрочуд емоційно теплий і різнобарвний!!! З усмішкою на вустах, легкою втомою від екскурсій та запасом позитивних емоцій повернулися з мандрівки до великого міста наші шукачі пригод.Стільки вражень у дітей ще ніколи не було, цілий день на ногах і анітрохи не втомилися. Це прекрасно, що є люди, які бажають і дарують їм таку можливість, адже дитинство завжди має бути, а кожна дитина хоче бути щасливою, не дивлячись на особливі потреби…

Баришівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді