Про проведення відбіркового етапу обласного профорієнтаційного заходу «Обери майбутнє»

13 листопада 2017 року в Березанському міському будинку культури фахівцями Баришівського районного центру зайнятості разом з районним Управлінням освіти, молоді та спорту Баришівської РДА і Березанським міським центром зайнятості було проведено відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд Баришівського району і м. Березані у 2017 році «Обери майбутнє».

Метою проведеного заходу є створення сприятливих умов для забезпечення продуктивної та активної зайнятості молоді, її творчого та соціального розвитку, формування професійного спрямування та мотивації до освоєння нових професій.

Свої артистичні та жартівливі здібності у заході продемонстрували 3 команди навчальних закладів району і м. Березань:

«Шапіто» (Березанська ЗОШ );

«Вибір Є» (Морозівський НВК);

«Надія» (Березанський ЦДЮТ «Надія»);

Команди показували свою кмітливість та винахідливість в 4 конкурсах:

«Візитівка» - у якому учасники розкривали індивідуальність команди,її приналежність до гри та відповідальне ставлення до необхідності обгрунтованого вибору професії з урахуванням потреб ринку праці;

«Реклама професій» - у якому розкривались позитивні характеристики професій;

«Конкурс капітанів» - бліц турнір в якому капітани команд змогли блискуче позмагатися між собою та здобути додаткові бали для команди;

«Музичний конкурс» - музична презентація професій.

Оцінювало конкурси поважне журі в складі: директора Баришівського районного центру зайнятості Балана В.В., в.о. директора Березанського міського центру зайнятості Прозорової Л.А., заступника начальника відділу надання соціальних послуг Березанського МЦЗ Кащеєва Ю.І., методиста районного методичного кабінету Баришівської районної ради Гаращенко А.В., методиста міського медичного кабінету відділу надання виконавчого комітету Березанської міської ради Герасименко Н.Ф.

Протягом трьох годин заходу зал вибухав від сміху та оплесків. Команди демонстрували обізнаність в сучасних професіях, рекламували професії, які актуальні на місцевому ринку праці. Всі учасники проявили себе кмітливими, активними, енергійними та винахідливими.

За підсумками відбіркового етапу обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд у 2017 році «Обери майбутнє» перемогли дві команди «Шапіто» Березанська ЗОШ і «Вибір Є» Морозівський НВК, всі учасники команди були нагороджені цінними подарунками та грамотами від Баришівського районного центру зайнятості і Березанського міського центру зайнятості .

Директор-голова комісії з припинення юридичної особи В.В. Балан