Святування Дня села Рудницьке «Село моє – душі колиска»

Рідне село...Ти найкраще!  Закутане осінніми туманами, засипане білими снігами, заврунене  зеленими садами навесні чи в золотому серпанку сонця влітку, коли хвилюється пшенич­ний лан, — завжди ти гарне. Припаду до грудей твоїх, коли не стане сили чи занедужаю. Скроплю уста водою твоєю джерельною, коли спрага дола­тиме. Якби не ти, село моє, Вкраїни б не було!

Стало доброю традицією кожного року збиратися сільською громадою, щоб не тільки підвести підсумки: чим жило село, які досягнення – а й просто поспілкуватися, відкрити для себе нові таланти рідної землі.

Не став винятком і 2017 рік… 11 листопада 2017 року до сільського клубу завітали жителі с. Рудницьке. На святі були присутні гості: начальник відділу культури Баришівської райдержадміністрації Л.М.Бабич, головний спеціаліст відділу культури Баришівської райдержадміністрації Н.В.Кулик, голова райкому профспілки працівників культури Д.П.Лобунець, заступник директора ТОВ «Агро-С» Т.М.Колесник, спеціаліст з питань оренли землі та майна І.Рубан.

З вітальним словом до присутніх звернулася сільський голова  с. Рудницьке М.І.Чорна, яка привітала зі святом, побажала родинам миру, щастя, здоров’я і благополуччя. Висловила сподівання, що новий рік принесе нові зміни. Начальник відділу культури Л.М.Бабич теж привітала присутніх зі святом та вручила подяки за невтомну працю, відповідальність за доручену справу, виховання підростаючого покоління колективу сільського клубу (завідуючий - Поляничко В.С.) та за всебічну підтримку закладу культури і його працівників сільській голові  с. Рудницьке – чорній М.І. Заступник директора ТОВ «Агро-С» Т.М.Колесник прийшла з подарунками: матеріальна база клубу поповнилася новим ноутбуком. Не забули привітати і сім’ї, у яких народилися малята, а також молодят, які поєднали свої долі. Привітали всіх, хто святкував ювілеї від Дня народження та подружнього життя.

А далі на сцені запанувало свято, участь у якому взяли учасники художньої самодіяльності не тільки с. Рудницьке.  Дарували пісні М.Кулик та Н.Бальон, які відгукнулися на запрошення взяти участь у концертній програмі. Говорять, що легше живеться, коли людина сміється. Тож хвилинки гумору подарували всім О.Троян – гуморескою «Балада про цеглину. Веселі куми завітали знову (А.Поляничко, Л. Бакун, Д.Каткаленко, Т.Кріпка). а сценку «На дорозі» цікаво зіграти В.Санько та М.Захарченко. Дарували пісні М.Русан та О.Бакун. Запальний танок у виконанні учнів 7 класу Рудницького НВК не залишив байдужим жодного із присутніх.

Незвичайна композиція чекала на гостей у фойє клубу: вмілі руки майстринь довгими зимовими вечорами працювали, сторюючи неповторну красу на полотні, а зараз представилисвої роботи на широкий загал(О.С.Іващенко, Г.Кузьмівна Коваленко В.П., Шимонюк В.). А оформила виставку Н.Я.Маруженко, роботи якої стали окрасою виставки робіт народних умільців.  Представлені були і роботи учнів та педагогів Рудницького НВК (соціальний педагог Н.А.Бабій).

А після концерту всіх чекав сюрприз: крім каші та вареників (Г.Кучерина, В.Краснова) на присутніх чекав смачненький шашлик, які готували О. Монастирський та А.Ковчан (м'ясо виділило «Агро – С»).

Звичайно, свято не було б таким цікавим і насиченим, якби не допомога небайдужих. Тому хочеться подякувати: сільському голові М.І.Чорній, ТОВ «Агро- С», ТОВ «Лук’янівське», ТОВ «Олсан», ФК «Сат-еліт», приватних підприємців Миколу та Ларису Воробйових, народних майстринь а також тих, хто готував свято та допомагав його проводити. Хай вам завжди повертається сторицею те, що ви бажаєте, хай мир панує не тільки у країні, а  й у ваших серцях!

Завідуючий сільським клубом с. Рудницьке  В. С. Поляничко