Робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі

11 жовтня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області С.О. Велікдуса та головного спеціаліста з оборонної роботи апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчому комітеті Веселинівської, Масківецької, Подільської сільських рад.

На зустрічі були присутні голови виконавчого комітету, члени виконкому, директори шкіл, депутати сільських рад, члени адмінкомісій, директори будинків культури та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області про стан правопорядку на території населених пунктів за 9 місяців 2017 року, розглянули актуальні проблеми у населених пунктах.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації