Відзначення Дня бійця територіальної оборони у Баришівському районі

07 жовтня 2017 року на площі перед райдержадміністрацією відбулися заходи з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі.

У заході взяли участь виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови районної ради С.І. Богдан, військовий комісар Баришівського районного військового комісаріату О.І. Лисенко, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, представники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. підприємств, організацій та установ району, учасники антитерористичної операції, представники громадських організацій району, військовозобов’язані приписані до підрозділів територіальної оборони, учні загальноосвітніх навчальних закладів Баришівки, представники ЗМІ, громадськість.

Розпочався  захід зпідняттяДержавногоПрапоруУкраїнипід виконання Держаного Гімну України.

До учасників заходу із словами привітання звернулися виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко та військовий комісар Баришівського районного військового комісаріату О.І. Лисенко, побажавши добробуту, єдності, незламності духу та віри в завтрашній день, а всій Україні – миру й достатку.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка