Оголошення про проведення Міжнародного форуму з обговорення національної ідеї України

12 жовтня 2017 року за ініціативи громадської ради при Баришівській райдержадміністрації в приміщенні Баришівського районного будинку культури з 09-00 до 18.00 години відбудеться Міжнародний форум на тему: «Всебічне формування системи миротворення через активізацію розвитку особистості, суспільства і держави».

До участі у Форуму запрошуються голови виконавчих комітетів селищної та сільських рад району, депутати, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, медичні працівники, працівники освіти, культури, священнослужителі району, почесні громадяни, представники інтелігенції району.

Програма Форуму додається.

Програма заходу на тему: Всебічне формування системи миротворення через активізацію розвитку особистості, суспільства і держави (далі по тексту - форум)

Мета заходу: Активізація розвитку системи миротворення в Україні як основи національної безпеки та колективної безпеки Європейського континенту

Питання, які мають висвітлити доповідачі:

1. Національна ідея та стратегія планетарно-національної активізації розвитку.

2. Система об'єднання свідомої громади і миротворчої влади (органи державної влади, місцевого самоврядування, посадовців, службовців та депутатів) для виходу України з кризи, а саме: Припинення війни і збереження Світу на прикладі Баришівського району Київської області.

3. Як об'єднати Світове українство (20 млн. українців крім України) для прискорення економічного зростання України в Світі?

Місце проведення заходу— смт Баришівка Баришівського району Київської області, районний будинок культури.

Дата - 12.10.2017 року

Час проведення форуму — 9-00 — 18-00.

Організатори:

Координаційна рада активізації розвитку духовності та культури ВГО  «Інтелектуальна Україна».

Громадська рада при Державній службі статистики України.

Громадська рада при Баришівській районній державній адміністрації.

Відділ культури Баришівської районної державної адміністрації.

Ведучий форуму -  голова Громадської ради при Державній службі статистики України, голова Всеукраїнської громадської організації «Інтелектуальна Україна» Тетяна Михайлівна Струбчевська.

9 – 00 - 10 - 00 —Реєстрація учасників форуму.

10 – 00 - Початок форуму:

1. Гімн України.

2. Молитовне благословення форуму представниками Всеукраїнської Ради Церков.

10 – 15 - Вступне слово, Тетяна Михайлівна Струбчевська:

1. Духовно-економічний стан України і Світу мовою статистики.

2. Духовно-економічний стан Баришівського району мовою статистики.

Доповідачі: в.о. голови громадської ради при Баришівській районній державній адміністрації Юрій Віталійович Лагутін; член громадської ради при Баришівській районній державній адміністрації Анатолій Григорович Дронгаль.

11 – 00 - Початок доповідей.

Юрій Дубовий: «Суспільство комфортних умов для життя та реалізації здібностей кожного громадянина».

11 – 30- Хвилина мовчання на фоні драматичної мелодії у виконанні хору.

11 - 35 - Зьміцер Абразцоў (Республіка Білорусь): “Духовна гармонія з Всесвітом заради любові до Бога як основа миротворення і збереження Світу».

12 – 05 - «Пісня — про Україну» у виконанні хору.

12 – 10 - Анатолій Войтко: «Стратегія активізації розвитку України шляхом  іноваційних впроваджень».

12 – 40 - Пісня: «Ой шумлять хліба!» у виконанні хору.

12-45 - Стефанюк Володимир Йосипович: «Село — основа державотворення».

12 – 55 - Запитання, відповіді.

14 – 00 - Обід.

15 – 00 - Продовження. Тетяна Струбчевська: «Роль комунікації зі Світовим Конгресом Українців в активізації миротворення» (20 млн. українців в 53 країнах Світу).

15 – 05 - Геннадій Шкляревський (США): «Нова суспільно-політична практика для формування місцевого миротворчого суспільства».

15- 35 - Тетяна Струбчевська: «Уважність, точність, обережність, об'єктивність».

15 – 40 - Віктор Лоза: «Моя родина — вся Україна!»

16 – 10 - Тетяна Струбчевська: «Про розумність».

16 – 20 - Анатолій Пилипко: «Україна — світовий провідник чеснот».

16 – 50 - Вільям Корнійчук: «Першопровідницька миротворча стратегія України».

16 – 55 - Дебати.

Регламент у дебатах 3-5 хвилин.

17 – 25 - Резолюція.

17 – 50 - Молитовний гімн Україну.

18 - 00 - Закінчення заходу.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрація