ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

Баришівський районний військовий комісаріат здійснює набір на військову службу за контрактом до військових частин на всій території України (доброволець самостійно обирає місце й умови служби) чоловіків і жінок віком від 18 до 60 років. Серед основних вимог до кандидатів – хороший стан здоров’я й психологічна стійкість. Служба за контрактом гарантує стабільне грошове забезпечення та повний соціальний пакет (медобслуговування, соціальні пільги, обов’язкове державне страхування, правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, можливість безкоштовного навчання у ВВНЗ та здобуття військової спеціальності). Після укладання контракту зі Збройними силами України військовослужбовець за пред’явлення відповідних документів отримує додаткову одноразову грошову допомогу.

Про переваги та перспективи військової служби за контрактом детальніше можна дізнатися у Баришівському районному військовому комісаріаті за адресою: смт Баришівка, провулок Військовий, 6 (кабінет № 8) або за телефонами: (04576) 5-37-68, 068-593-23-06.