ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

Баришівський районний військовий комісаріат здійснює набір на військову службу за контрактом до військових частин на всій території України (доброволець самостійно обирає місце й умови служби) чоловіків і жінок віком від 18 до 60 років. Серед основних вимог до кандидатів – хороший стан здоров’я й психологічна стійкість. Служба за контрактом гарантує стабільне грошове забезпечення та повний соціальний пакет(медобслуговування, соціальні пільги, обов’язкове державне страхування, правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, можливість безкоштовного навчання у ВВНЗ та здобуття військової спеціальності). Після укладання контракту зі Збройними силами України військовослужбовець за пред’явлення відповідних документів отримує додаткові одноразові виплати від Київської КОДА і Баришівської РДА.

Про переваги та перспективи військової служби за контрактом детальніше можна дізнатися у Баришівському районному військовому комісаріаті за адресою: смт Баришівка, провулок Військовий, 6 (кабінет № 8) або за телефонами: (04576) 5-37-68, 068-593-23-06.