Робоча зустріч директора Баришівського районного центру зайнятості з роботодавцями

13 вересня 2017 року у Баришівському районному центрі зайнятості відбулася робоча зустріч директора центру із представником роботодавця ПАТ «Київхліб» провідним фахівцем Управління з підбору та адаптації персоналу Скибою Г.В.

Метою зустрічі була співпраця по укомплектуванню вакансій  підприємства, а саме: укладальник-пакувальник, тістоміс, пекар, формувальник, вантажник, прибиральник виробничих приміщень, муляр, слюсар-ремонтник, інженер-конструктор та інші.  На сьогодні  маємо результати спільної роботи даного підприємства та центру зайнятості – працевлаштування 3-х безробітних. Для посилення результативності спільної роботи по працевлаштуванню безробітних директор центру зайнятості запросив представників ПАТ «Київхліб» на ярмарок вакансій, який відбудеться 20 вересня 2017 року о 10.30 годині в приміщенні Баришівського районного центру зайнятості, презентувати  наявні вакансії  даного підприємства.

Баришівський районний центр зайнятості