Гуманітарна сфера

Про проведену роботу Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

12 вересня 2017 року в рамках проведення благодійної акції «Школа двері відчиняє» було надано 6 дітям з функціональними обмеженням та з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах канцтовари та одяг.

12 вересня 2017 року спеціалісти Центру, залучивши представників служби у справах дітей та сім’ї, Баришівського ВП, здійснили спільний виїзд в сім’ю, яка опинилась в складних життєвих обставинах с. Волошинівка з метою вивчення можливості реінтеграції дітей в біологічну сім’ю з КОЦСПРД «Сезенків», обстеження житлово – побутових умов проживання, надання консультацій щодо працевлаштування, проведення ремонтних робіт в будинку, придбання одягу для дітей.

Здійснено контроль цільовим використанням державної допомоги при народжені дитини в 3 сім’ях с. Волошинівка.  З сім’ями було проведено бесіди щодо раціонального використання коштів, проходження медичного обстеження дитини та дотримання гігієни в помешканні.

Здійснено оцінку потреб 2 сімей учасників АТО с. Волошинівка. Здійснено соціальний супровід родини з с. Дернівка з метою влаштування та відвідування дитиною навчального закладу.

Здійснено оцінку потреб Подгурський А. Я. Підготовлено ефективність функціонування сім’ї Молнар В. В.

 

Л.В. Борзак, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді