Гуманітарна сфера

Інформація про підготовку Рудницького НВК до 2017 – 2018 навчального року

У Рудницькому НВК практично завершеноремонтні роботи, розпочаті під час літніх шкільних канікул. Повністю відремонтовано кабінет інформатики, бібліотеку, кабінет директора. У спортивному залі проведено косметичний ремонт та забетоновано підлогу підсобного приміщення.Увсіх класних кімнатах та предметних кабінетах навчального закладу проведено ремонт різного ступеня складності. Зокрема, замінено покриття підлоги у 7 класі, пофарбовано парти, вікна у класі ГПД, замінено шпалери у дитсадковій групі НВК.

Варто відзначити роботу батьківського колективу 1 класу, які не лише зробили косметичний ремонт, а й відремонтували підлогу, закріпили на вікнах ролети та частково замінили меблі.

Педколективта працівники закладудоклали усі сили, аби підготувати приміщення та прилеглу територію до початку навчального року.Проведенопоточні ремонтине тільки класів, а й харчоблоку, коридорів.

 Для ремонту  було використано благодійну матеріальну допомогу, яку надало ТОВ «Агро-С» у 2016 році в розмірі 55 500грн та допомогу батьків, які надали матеріали для ремонтних робіт.

Останній етап – впорядкування пришкільної території , майданчиків, саду, розпочато 7 серпня. Учні та вчителі докладають максимум зусиль, щоб новий навчальний рік розпочався у чистому приміщенні з ошатною територією.

 

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА   О.Л.Нитченко