ІНФОРМАЦІЯ Ярешківського НВК про ремонтні роботи 2017 року

2017-2018 навчальний рік в Ярешківському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів дитячий садок» Баришівської районної ради Київської області розпочнеться вдало. Управлінням освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації, Баришівською районною радою, Ярешківською сільською радою, адміністрацією Ярешківського НВК, проведено велику підготовчу роботу щодо початку нового навчального року. Товариством СТОВ «Ярешківське» виділено 57000гривень для придбання меблів у їдальню, лінолеуму у кабінет української мови та літератури, заміни вікон у кабінет біології та зарубіжної літератури, ФГ «Якименко» 3000 гривень для ремонтних робіт спортзалу та майстерні, Ярешківською сільською радою виділено 20000 гривень для заміни вікон у майстерні та дитячому садочку «Сонечко», зроблені ремонтні роботи в кабінеті біології, майстерні, дитячому садочку, 4 класі, в 3 класі за батьківські кошти встановлено жалюзі на вікна, завершуються ремонтні роботи в їдальні. За кошти управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації  ( 8 800 гривень) постелено лінолеум у фоє ІІ поверху.

Учні Ярещківського НВК та вихованці, батьки, трудовий колектив Ярешківського НВК висловлюють подяку всім, хто прийняв участь у піклуванні про підростаюче покоління села Ярешки.

Головний спеціаліст відділу освіти, управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА    О.Л.Нитченко