Робоча зустріч із директором СТОВ "Ярешківське"

З метою налагодження партнерських  стосунків з роботодавцями, ознайомлення їх з послугами, що надає служба зайнятості, виявлення поточних та перспективних потреб у кадрах, можливості нових або тимчасових робочих місць директор Баришівського районного центру зайнятості Балан В.В. у плановому порядку відвідав СТОВ «Ярешківське». Робоча зустріч із директором товариства Омельченком Василем Миколайовичем відбулась у конструктивному діалозі взаємовигідної співпраці щодо детінізації трудових відносин, легалізації заробітної плати, підбору та навчання кадрового потенціалу, а саме – молоді. Слід відмітити, що господарство під багаторічним керівництвом Василя Миколайовича має високі здобутки у господарюванні, сталий колектив, штатна середньорічна чисельність якого становить понад 60 працюючих та гідну і прозору оплату праці.

Баришівський районний центр зайнятості