Проведення II (районного) туру Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт- 2017»

17.05.2017 року на базі СК «Прогрес» смт Баришівка відбувся районний тур Вссеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України   «Козацький гарт- 2017».

Головними завданнями Фестивалю є:

- підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності школярів;

- формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом;

- відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

Під час урочистого відкриття цього  спортивного заходу начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Володимир Вікторович Коцюрбій у своїй вітальній промові зазначив, що із давніх-давен козакам були притаманні гідність, прагнення незалежності, волелюбність і весела вдача. Недарма в перекладі з тюрської «Козак» означає «вільна людина».

Ми роду козацького діти,

Землі української цвіт!

У змаганнях прийняли участь учні з 11 загальноосвітніх закладів району.

Відповідно до програми фізкультурно-патріотичного фестивалю відбулися змагання: з «Човникового бігу», стрибків у довжину з місця, стрибків на скакалці, перетягування канату, естафета, конкурс знавців історії України її спортивних досягнень та олімпійського руху , презентація навчального закладу.Наші козаки та козачки довели, що є нащадками славного козацького роду, що в жилах тече кров сміливих, відважних і розумних людей – вільних козаків, в змаганнях проявили силу, вправність і кмітливість.

Перше загальнокомандне місце виборола збірна команда Перемозького НВК, друге місце дісталося збірній команді Лукашівського НВК, третє місце залишила за собою збірна команда Недрянського НВК.

Тож, побажаємо  команді Перемозького НВК вдалого старту, від малих районних нагород до Всеукраїнських висот!

Переможці і призери були нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Головний спеціаліст відділу освіти    управління освіти, молоді та спорту О.Л.Нитченко