З книгою жити – з добром дружити

12 квітня до Баришівської районної бібліотеки для дітей здійснили бібліовізит вихованці з груп  «Дзвіночок» (вихователь Т.І.Сікорська), «Калинка» (вихователь Т.В.Волкова), «Сонечко» (вихователь Л.І. Нестеренко) дитячого садочка «Промінь».  Проходив він під гаслом «Книжкова країна-чарівна країна».

Діти дізналися, що кожна книга, як і кожне місто чи село, має свою назву, а дитяча бібліотека – це справжнє Книжкове королівство, в якому живуть різні книги та їхні герої.

Були в ньому  і Королева Книг – Вікторія Шовть, учениця 6-А класу і Незнайко- Назар Щербак, учень 4-В класу Баришівської ЗОШ ім. М.Зерова.

Казкові герої  театралізованого дійства намагалися якомога краще зіграти свої ролі, переконливо демонструючи присутнім усі переваги знайомства з книгою. Малеча була просто в захваті від побаченого. Діти з великим захопленням відгадували загадки, слухали вітальні телеграми від казкових персонажів, підказували літературним героям, як правильно вчинити, аби книги на них не ображалися. Уважно слухали правила поводження з книгою.

«Діти, любіть книгу, бережіть її! Вона зберігає у собі красу рідного слова, чарівність мови!»- звернулася до учнів ведуча  свята.

О.І.Биба, завідуюча районною бібліотекою для дітей