Для покращення якості обслуговування

На виконання заходів щодо покращення умов проживання вразливих верств населення, згідно плану роботи Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2017 рік, завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру І.В. Палій 18 квітня 2017 року відвідала одиноких непрацездатних громадян сіл Веселинівка, Морозівка, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома,  з метою перевірки якості обслуговування підопічних соціальними робітниками.

Звіт про роботу соціальних робітників Щербини Т.П., Руденко І.П., Пономаренко Л.А. (с. Веселинівка), Онопченко С.О. (с. Морозівка) та аналіз стану обслуговування підопічних буде заслухано на черговій виробничій нараді.

І.І. Кутовий, директор Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)