«Дня відкритих дверей» для безробітних

Проведення “Дня відкритих дверей”  для безробітних стало доброю традицією центру зайнятості.  Ось і 19 квітня 2017 року відбувся такий черговий захід.

Директор центру зайнятості В. Балан під час відкриття заходу ознайомив присутніх із ситуацією на ринку праці Баришівського району, роботою секторів по наданню послуг незайнятому населенню та роботодавцям, спектром послуг служби зайнятості.

Представники роботодавців надали короткі характеристики  підприємств,розповіли про вільні вакансії  на підприємствах та про перспективу створення нових робочих місць.

Так, представник ТОВ «Морозівська птахофабрика» розповіла про дане підприємство, запропонувала вакансії слюсаря-ремонтника, охоронників (можливе працевлаштування інвалідів),  птахівників.

Представник ТОВ «РВТРАНС» (підприємство займається переробкою кісткового борошна) детально розповіла про діяльність цього підприємства та  запрошувала на роботу водія автокара, слюсарів-ремонтників, майстра, лаборанта хімічного аналізу. На підприємстві є розвозка до місця роботи (через Селичівку та Волошинівку). Заробітна плата виплачується своєчасно.

Спеціалісти відділу надання соціальних послуг надавали профінформаційні та профконсультаційні послуги населенню, знайомили відвідувачів із послугами центру зайнятості, розповідали про можливість безробітних підвищити їх кваліфікацію та здобути додаткову професію, видачу ваучерів особам старшим 45 років для підвищення їх конкурентоздатності на ринку праці.

Провідний фахівець з питань зайнятості Т.Янголь  ознайомила присутніх з вакансіями по району та області, розповіла про можливість участі в громадських роботах по благоустрою населених пунктів.

Захід відвідали 65 шукачів роботи.  По закінченні заходу вони мали змогу особисто поспілкуватись з представниками роботодавців.