Робоча нарада з керівником Баришівсько-Березанського відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

19 квітня 2017 року виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю начальника Баришівсько-Березанського відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Р.В. Найди, заступника начальника управління фінансів райдержадміністрації Л.В. Куди, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк провів робочу нараду щодо вчасного подання громадянами декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік строком до 01 травня 2017 року.

Під час наради обговорено питання про подання відповідних декларацій та сплати податку на доходи з фізичних осіб та військового збору.

За результатами робочої наради було прийнято рішення щодо вжиття заходів необхідних для виконання норм встановлених пунктом 174.3, ст. 174 розділу ІУ Податкового кодексу України.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації