Засідання комісії з особливих питань поселення у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

19 квітня 2017 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М.Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В.Маценко, директора Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) І.І.Кутового, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулося засідання комісії з особливих питань поселення у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Під час засідання розглянули питання про поселення двох жителів смт Баришівка до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського районного територіального центрусоціального обслуговування (надання соціальних послуг), що в с. Перемога Баришівського району.

Розглянувши подані заяви члени комісії прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації