Щиро вітаємо вас зі світлим святом Христового Воскресіння — Великоднем!

Напередодні Великодня начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Володимир Вікторович Коцюрбій та голова районної організації Профспілки Ворона Віра Іванівна, привіталипедагогів – ветеранів, які працювали в освітянських закладах району. Відвідали оселі ветеранів – пенсіонерів та вручили невеликі подарунки, а головне – спілкування, якого не вистачає одиноким людям, стали приємною несподіванкою для колишніх працівників освіти.

Володимир Вікторович,  переконаний, що увага та піклування про таких людей є найвищою соціальною цінністю держави.  Це свято приносить в наші оселі нові надії і очікування позитивних змін, наповнює серця радістю та добром, оскільки символізує відродження всього сущого та перемогу добра над злом. Отже, нехай світлий настрій великого свята буде вірним нашим супутником завжди, а Боже благословення супроводжує всіх у будь-яких починаннях.

До привітань ветеранів були залучені школярі всіх навчальних закладів району, які вітали ветеранів в селах.

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту  О.Л. Нитченко