Великодню, своїм світлом нас благослови!

У тісті та барвистих цукатах дітлахи дитячого садочка «Золотий ключик» провели квітневий день. Для них будній день перетворився на феєрію, яка мала серйозне значення - майстер клас із випікання пасок показали для дітей кухарі садочку.

Зі слів завідуючої ДНЗ «Золотий ключик» Сніжани Миколаївни Авраменко: «Спекти паску — це те, що не просто відволікло дітей, а дало їм неймовірний заряд позитиву. Випікання пасочок - це спосіб передати частинку тепла, спосіб, який діти запам’ятають на все життя».

Опісля, дітлахи завітали з випеченими пасочками для привітань до голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка,

начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Володимира Вікторовича Коцюрбія, завідувача районним методичним кабінетом Баришівської районної ради Оксани Володимирівни Загорулько.

Щиро привітали з Великоднем! Побажали, щоб це величне свято наповнило серце світлими почуттями надії і любові, подарувало щастя та добро. Побажали  радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

Кожний з вихованців ДНЗ «Золотий ключик» напередодні свята додому приніс символ Великодня- смачну пасху.

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту  О.Л. Нитченко